Алматы қ. ЭМБ анықтамасы

АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ ЭТНОМӘДЕНИ БІРЛЕСТІКТЕРІ 

1. «Авиценна» Тәжік мәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі №41 каб.

e-mail: kcavicena@mail.ru

Төрағасы Ташпулатов
Бекпулат Ташпулатович
   

 

2. Aлматы Кәріс ұлттық орталығы

Байтұрсынов көш. 145,  №202, 203 каб.

e-mail: ooaknc@gmail.com  

Төрағасы Шин
Бронислав Сергеевич
292-05-74  
Төраға орынбасары Кан
Георгий Васильевич
292-05-74  
Координатор, жауапты хатшы Цой
Татьяна Борисовна
292-05-74  

 

3. Алматы қ. бойынша «Қазақстандық Дүнген қоғамы» филиалы

Райымбек даңғылы, 221

 e-mail: 01425@mail.ru

Төрағасы Аюбов
Ромазан Кериевич
   
4. Алматы қ. және Алматы обл. Белорус этномәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №18 каб.

e-mail: an44v@mail.ru, www.belarus.kz

Атқарушы директор Войцеховский
Александр Николаевич
263-04-39  
Директор орынбасары Буланов
Михаил Алексеевич
   
5. «Ариана» Ауған орталығы       

Байтұрсынов көш. 145, №206 каб. 

email: vostok-999@mail.ru

Төраға Ахмадулла
Васток
295-27-00

274-93-32

 
Төраға орынбасары Азизи
Рахимулло Азизулло
   
Төраға орынбасары Дорани
Басир Ахмад Амир
   
6. Алматы қ. және Алматы обл. Түркмен қоғамдық-мәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №2 каб.

e-mail: agagulnar@rambler.ru

Төрағасы Аннакулиева
Гульнар Атаевна
273-94-37  
7. Алматы Татар қоғамдық-мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145,  №207 каб.

e-mail: r-n-t@bk.ru,    9505020@gmail.com

Төрағасы Габитов
Турсунтай Салихович
   
Төраға орынбасары Аюпов
Ринат Марселевич
   
 8. «Ахыска» Түрік ұлттық орталығы

Қонаев көш. 300

e-mail: kassanov_hussein@mail.ru

Төрағасы Касанов
Усеин Исмаханович
278-59-76  
Төраға орынбасары Касимов
Казакбай Таштемирович
234-59-00  
Төраға орынбасары Гусеинова
Тамара Садировна
298-72-68  

 

9. Әзірбайжан «Озан» бірлестігі

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №40 каб.

e-mail: elnyra-91@mail.ru aivaz@mail.ru       

Төрағасы Мамедгасанов
Эйваз Иманбердиевич
294-28-87  

 

10. «Бумба» Қалмақ мәдени орталығы

Күнжарыс көш. 20

email: mrm100@mail.ru

Төрағасы Мамошина
Раиса Манджиевна
227-91-52

227-94-07

 

 

11. «Ватандаш» Қырым Татар мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145,  №211 каб.

e-mail: seit_babaliev@mail.ru

Төрағасы Бабалиев
Сеит Умерсенович
   
Төраға орынбасары Алиарова
Васпие Исмаиловна
   

 

12. «Вашил» – «Братство» – «Бауырластық» Ингуш мәдени орталығы

Қабанбай батыр көш. 69/94, Геология ғылымдары институты, №380 каб.

e-mail: ozdoyevsultan@mail.ru,  ilez@inbox.ru

Төрағасы Оздоев
Султан Мажитович
291-83-05  

 

 13. Венгр мәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №16 каб.

Әлихан Бөкейханов көш. 233

e-mail: info@kelet.kz

Төрағасы Папп
Александр Адальбертович
298-83-65

 

 
 

Төраға орынбасары

Папп
Мария Стефановна
 

258-45-11

 

 

 

 14. Грузин этномәдени бірлестігі

Байтұрсынов көш. 145, №209 каб.

email: aemzar@mail.ru 

Төрағасы Липартелиани
Эмзари Жорданиевич
 

 

 
Төраға орынбасары Гигаури
Георгий Александрович
370-40-82  
Төраға орынбасары Бараташвили
Зарина Бондоевна
   

 

15. Дағыстан этномәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі

e-mail: musannip@rambler.ru

Төрағасы Увайсов
Мусаннип Зияутдинович
273-32-93  

 

16. «Даймохк» Шешен қоғамдық-мәдени орталығы

Түркебаев көш. 92, №101 оф.

e-mail: too.tulpar@mail.ru

Төрағасы Хажалиев
Абу-Касым Айдрусович
241-07-33  

 

17. Жетісу Казактары одағы

Масанчи көш. 97, 3 п.

e-mail: shihotov.v@mail.ru

Төрағасы Шихотов
Владимир Семенович
   
Төраға орынбасары Попов
Валерий Рафаилович 
   

 

18. «Ильдаш» Татар гуманитарлық даму орталығы

e-mail: clinikamtnuriya@gmail.com

Төрағасы Ниязова
Нурия Исмагиловна
   

 

19. «Ирныхас» Осетин мәдени ағарту орталығы

Қалдаяқов көш. Офицерлер үйі, №34 каб.

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі №29 каб.

e-mail: mkv1940@mail.ru

Төрағасы Мамсуров
Казбек Владимирович
255-79-90

291-68-67

 

 

20. Қазақстан Орыс мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145, №212 каб.

e-mail: sevavip@mail.ru, sevavip@rambler.ru

Төрағасы Лукашев
Всеволод Анатольевич
   
Төраға орынбасары Егорова
Галина Васильевна
   

 

21. ҚР Күрдтерінің «Барбанг ассоциациясы»

Байтұрсынов көш. 145,  №206 каб.

e-mail: shamilova-z@mail.ru

Төрағасы Калоев
Сиябанд Исмаилоглы
234-24-42                                                                                                                                                                                          

 

22. «Луйс» Армян мәдени орталығы

Ақан сері көш. 15

email: nanosha83@mail.ru

Төраға м.а. Оганджанян
Гарник Гаспарович
252 54 22  

 

23. «Мурас» Қырғыз этномәдени бірлестігі

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №27 каб.

e-mail: ruslan.k.818@mail.ru

Төрағасы Мамыров
Руслан Кыдырович
   
Төраға орынбасары Стамбекова
Гульмира Бейшеновна
235-99-21  

 

24. Неміс мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145, №107 каб.

e-mail: ms.anelita@mail.ru

Төрағасы Эзау
Виктор Аронович
238-13-84  

 

25. Өзбек ұлттық мәдени орталығы

Мамыр-7 ықшам ауданы, 21 үй, 17 п.

e-mail: uralbayevhalil@gmail.com

Төрағасы Исматуллаев
Абдулла Жапарович
   

 

Төраға орынбасары Уралбаев
Абдухалил Абдураимович 
   

 

26. Поляк мәдени орталығы

Абай көш. 20/17, 47 п.

e-mail: oleg_terra@mail.ru

Төрағасы Червинский
Олег Чеславович
226-51-87  
Төраға орынбасары Креницкий
Леонид Францевис
   

 

27. «Саяны» Бурят мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145, №208 каб.

Төрағасы Габдуллина
Августина Апполоновна
   

 

28. «Стругураш» Молдован мәдени орталығы

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №13 каб.

e-mail: strugurash_kz@mail.ru

Төрағасы Елгельдиева
Тамара Николаевна
248-25-99  
Төраға орынбасары Бабенку
Владимир Васильевич
   

 

29. «Суоми» ұлттық мәдени орталығы (карело-фин)

Кұрманғазы көш. 40, Достық үйі, №39 каб.

e-mail: alex_sab_fin@list.ru

Төрағасы Смирнов
Александр Борисович
275-45-20  
Төраға орынбасары Никулин
Борис Владимирович
328-56-82  

 

30. Украин мәдени орталығы

Байтұрсынов көш. 145,  №208 каб.

e-mail: agaole@mail.ru

Атқарушы төрағасы Агапова
Тамара Алексеевна
264-77-80  

 

31. Ұйғыр мәдени орталығы

Бөгенбай батыр көш. 256а

e-mail: israilova.zulfiy@mail.ru   

Төрағасы Ушуров
Абдуллам Абдукадырович
378-22-80  
Төраға орынбасары Исраилова
Махинур Вильямовна
223-03-12

235-82-83

 
32. «Шалом» Еврей мәдени орталығы

Қарасай батыр көш. 85, №47 каб.

email: area71@mail.ru

Төрағасы Арепьев
Александр Анатольевич
316-09-76  
Төраға орынбасары Гудков
Александр Витальевич
275-81-44  

 

33. «Щинсын» Дүнген мәдени орталығы

Заря-Восток ықшам ауданы, Масанчи көш. 78

e-mail: mariam.ru@mail.ru

Төрағасы Абубекерова
Зухра Хакимовна
245-20-44  

 

34. ««Эос» Грек мәдени бірлестігі

Байтұрсынов көш. 145, №212 каб.

e-mail: Kfs_all6@mail.ru  

Төрағасы Космериди
Спиридон Георгиевич
267-59-43  
Төраға орынбасары Антониади Людмила Леонидовна 386-91-12